Nazareno Solís wypożyczony do Huracán

Skrzydłowy Nazareno Solís został wypożyczony na rok bezpłatnie i bez prawa do pierwokupu do zespołu Huracánu. 23-latek nie miał szans na regularną grę wśród drużyny Guillermo Barrosa Schelotto, a podczas ostatniego sezonu wystąpił dla Boca Juniors w zaledwie czterech spotkaniach.

To już drugie wypożyczenie z Boca dla Huracánu podczas trwającego okienka transferowego. Mistrzowie Argentyny także wypożyczyli na pół roku do teamu, którego fanem jest prezes “Xeneizes” – Daniel Angelici napastnika Ramóna Ábilę sprowadzonego wcześniej od brazylijskiego Cruzeiro.

Ponadto najpopularniejszy klub kraju srebra w lipcu sprowadził dwóch byłych graczy “El Globo” – Paolo Goltza i Cristiana Espinozę, dzięki czemu do kieszeni Huracánu wpadły dodatkowe pieniążki. Widać pełną współpracę między oboma klubami.

Aczkolwiek wypożyczenie Solísa pierwotnie zostało przeprowadzone bez zgody Angeliciego, co spowodowało opóźnienie w dołączeniu piłkarza do nowej ekipy. Zarząd Huracánu już przeprosił za to nieporozumienie i sytuacja powinna niebawem pokojowo się rozstrzygnąć.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.