Na celowniku Cesar Meli

Pomocnik Colon de Santa Fe, Cesar Meli, znalazł się na celowniku Boca Juniors. 21-latek miałby zostać wypożyczony do Xeneizes na rok, z opcją pierwokupu.

Wygląda na to, że Carlos Bianchi chce totalnie przebudować linię pomocy i dodatkowo mocno ją odmłodzić. Poza Melim mówi się, że w najbliższych dniach do Boca trafią Federico Carrizo (23 lata) z Rosario Central i Diego González (26 lat) z Lanús.

Cesar Meli był jednym z objawień ostatniego sezonu w Primera Division. W udzielonym wywiadzie przyznał, że trwają rozmowy w sprawie jego przenosin i Boca Juniors byłoby znakomitym miejscem dla jego dalszego rozwoju.

Co do przebudowy linii pomocy, to naturalnie pewniakiem będzie Riquelme, jeżeli w końcu zdecyduje się przedłużyć swoją umowę. Natomiast klub zapewne opuszczą, Pablo Ledesma, Diego Rivero i “Pol” Fernández. Juan Sánchez Miño jest blisko transferu do AC Torino. Klub nie będzie robił również większych problemów, jeżeli znajdzie się kupiec na Cristiana Erbesa. Możliwe jest nawet odejście Fernando Gago, czego nie ukrywa jego menadżer. W jego przypadku wszystko zależy od postawy pomocnika podczas MŚ. Jeżeli pokaże się z dobrej strony, to Xeneizes mogą ponownie na nim zarobić, sprzedając go do któregoś z klubów europejskich.

infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.