Millonarios ponownie lepsi

Boca Juniors przegrali 1:2 z River Plate, w spotkaniu o Copa “Luis B. Nofal” rozegranym na stadionie Malvinas Argentinas w Mendozie.

Było to trzecie i ostatnie spotkanie w ramach letniego Torneo de Verano 2014 i niestety bilans tych spotkań jest katastrofalny dla Xeneizes. Pierwszy mecz w Mar del Plata jeszcze nie był najgorszy w wykonaniu ekipy Carlosa Bianchiego i zakończył się remisem 1:1, ale kolejnym meczu w Cordobie i tym wczorajszym Millonarios zdecydowanie górowali i zasłużenie wygrali 2:0 i 2:1. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w grze Bosteros nie widać żadnego pomysłu i polotu, a gra obronna jak kulała w poprzednim roku, tak kuleje i teraz. Nie jest to dobrym prognostykiem przed startującym za tydzień Torneo Final 2014, a przecież Xeneizes inaugurują rozgrywki na wyjeździe z Newell’s Old Boys. Jednym słowem strach się bać!

Boca Juniors vs. River Plate – 1:2 (0:2)
0:1 Gabriel Mercado (9′)
1:1 Daniel Díaz (26′)
1:2 Teófilo Gutiérrez (61′)

Boca Juniors:
Agustín Orión – Hernán Grana, Daniel Díaz, Juan Forlín, Nahuel Zárate – Pablo Ledesma, Fernando Gago – Juan Manuel Martínez, Luciano Acosta, Juan Sánchez Miño (71′ Franco Fragapane) – Emmanuel Gigliotti.

River Plate:
Marcelo Barovero – Gabriel Mercado, Jonatan Maidana, Eder Alvarez Balanta – Carlos Carbonero, Leonardo Ponzio (84′ Cristian Ledesma), Matías Kranevitter, Leonel Vangioni (84′ Ramiro Funes Mori) – Manuel Lanzini (90′ Osmar Ferreyra) – Fernando Cavenaghi (76′ Juan Carlos Menseguez), Teófilo Gutiérrez.

Żółte kartki: Gigliotti, Díaz (B) – Alvarez Balanta, Mercado, Vangioni (RP).

Sędzia: Néstor Pitana.

Stadion: Malvinas Argentinas (Mendoza).

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.