Marin nie zagra w Superclasico

MarinPodczas wczorajszego spotkania z Argentinos Juniors kontuzji nabawił się prawy obrońca Xeneizes, Leandro Marin. Zawodnik ma uraz jednego z mięśni prawej nogi i przez najbliższe 15 dni nie będzie w stanie grać ani trenować. Oznacza to, że nie zagra w Superclasico z River Plate, który zostanie rozegrany 30 marca na La Bombonera.

Leandro Marin na początku sezonu był zawodnikiem rezerwowym. Ze składu wygryzł go sprowadzony w grudniu Hernán Grana. Potrafił jednak wygrać z nim rywalizację i w kilku ostatnich spotkaniach spisywał się naprawdę dobrze. Wczoraj w samej końcówce pierwszej połowy doznał urazu i został zmieniony przez Granę.

W najbliższym spotkaniu ligowym z Quilmes nie zagrają również Daniel Díaz i Cristian Erbes, którzy będą pauzowali za żółte kartki. Można się jednak było tego spodziewać, bo obaj mieli przed meczem z Argentinos po 4 żółte kartki na koncie i w ten sposób w niedzielę “wyczyszczą” się przed meczem z Millonarios. Wrócą natomiast do składu Fernando Gago i Emanuel Insua, którzy pauzowali za kartki w ostatnim meczu.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.