Lodeiro zaprezentowany, Osvaldo bardzo blisko

Urugwajski pomocnik Nicolás Lodeiro podpisał dzisiaj kontrakt z Boca Juniors i został oficjalnie zaprezentowany. Ostatnim wzmocnieniem już niedługo może być napastnik Pablo  Osvaldo.

Czwartkowy dzień zdominował prezydent Daniel Angelici, który najpierw na specjalnej konferencji prasowej zaprezentował sześciu nowych zawodników, którzy przed sezonem wzmocnili Boca Juniors. Wśród nich byli Alexis Rolín, Gino Peruzzi, Pablo Pérez, Marcos Torsiglieri, Luciano Monzon, Guillermo Sara.

Kilka godzin później na kolejnej konferencji prasowej Angelici zaprezentował urugwajskiego pomocnika Nicolása Lodeiro, który dopiero co pozytywnie przeszedł testy medyczne i w najbliższym czasie dołączy do trenujących kolegów.

Okazuje się, że powyższe wzmocnienia to nie koniec. W ciągu najbliższych dni do Boca Juniors ma trafić również napastnik Pablo  Osvaldo. Naturalizowany reprezentant Włoch ma poważne problemy w Interze Mediolan i chce zrobić wszystko, by rozwiązać swój kontrakt z włoskim klubem i związać się z Xeneizes. Jest nawet gotowy na drastyczną obniżkę swojego wysokiego uposażenia, które obecnie wynosi 2 mln euro za sezon. Jego prawnicy usilnie pracują nad rozwiązaniem umowy z Interem.

Tak niespotykanie zbrojenia Bosteros przed sezonem naturalnie powodują, że w kadrze drużyny robi się za ciasno. Media donoszą, że Claudio Perez zastanawia się nad powrotem do Belgrano de Cordoba. Władze obu klubów doszły już nawet do porozumienia w sprawie rocznego wypożyczenia, ale sam zawodnik wciąż się waha.

espndeportes – canchallena.lanacion.com.ar

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.