Lodeiro chce do Boca

Urugwajski pomocnik Nicolás Lodeiro znalazł się w orbicie zainteresowań Boca Juniors. 25-latek jest obecnie zawodnikiem brazylijskiego Corinthians São Paulo.

Dwukrotny uczestnik Mundialu z reprezentacją Urugwaju nie ma miejsca w podstawowym składzie Corinthians, a bardzo zależy mu na regularnych występach i choć z klubem z Sao Paulo wiąże go kontrakt do czerwca 2018 roku, to chciałby zmienić klub. Jego menadżer Gerardo Cano w wywiadzie radiowym przyznał, że Nicolas bardzo chciałby grać w Boca Juniors i jednocześnie potwierdził zainteresowanie ze strony Xeneizes jego osoba.

W przypadku Lodeiro w grę wchodziłaby jedynie opcja wypożyczenia, gdyż ani Xeneizes nie stać na jego wykupienie, ani Corinthians na rozwiązanie z nim umowy.

espndeportes – telam

Facebook Comments

1 komentarz do "Lodeiro chce do Boca"

  1. Ed's Gravatar Ed
    31 grudnia 2014 - 16:44 | Link

    Mario Bolatti też mówił, że entuzjastycznie zapatruje się na możliwość powrotu do Huracanu i co z tego wyszło? Już wszystko ucichło i okazuje się, że jegomość woli kasę i dla niej preferuje ławkę w lidze brazylijskiej niż grę w Copa Libertadores dla “biednego” beniaminka Primera Division de Argentina.

    Ciekaw jestem jak to z Lodeiro będzie, ale coś czuję, że aby on przeszedł do Boca to wcześniej będzie musiał rozwiązać umowę z timao bo tamci wcale nie są chętni by go oddawać.

Komentarze są wyłączone.