Lanus vs. Boca Juniors – pon. 1:30

W nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego Boca Juniors zmierzą się na wyjeździe z CA Lanus, w spotkaniu 18. kolejki sezonu Torneo de Transición 2014.

Mecz z Lanus będzie dla obu drużyn przedostatnim w tym sezonie i obie wciąż mają szanse na mistrzostwo. W przypadku Boca są one jednak czysto matematyczne, bo tracą do liderującego Racingu 5 punktów, ale dla gospodarze wciąż bardzo realne, bo strata wynosi jedynie 2 oczka. W tej sytuacji to drużyna prowadzona przez braci Schelotto jest faworytem tego spotkania. Również dlatego, że Xeneizes mogą być psychicznie rozbici po czwartkowym Superlasico i odpadnięciu w półfinale Copa Sudamericana. Ponadto kilku kluczowych zawodników nabawiło się kontuzji i nie zagrają już do końca sezonu. Są to Fernando Gago, Marcelo Meli i Andrés Chávez, a w meczu z Lanus z powodów zdrowotnych nie wystąpią również Nicolás Colazo i Cristian Erbes.

Zdecydowanie mniej problemów kadrowych mają gospodarze. Do składu po dobyciu kary za kartki wraca Lautaro Acosta i w ataku zastąpi Oscara Beníteza. Natomiast z powodu problemów żołądkowych zabraknie innego byłego zawodnika Boca, pomocnika Leandro Somozy.

Przypuszczalne składy

CA Lanus: 4-3-3
Agustín Marchesín – Carlos Araujo, Gustavo Gómez, Diego Braghieri, Nicolás Pasquini – Diego González, Jorge Ortiz, Víctor Ayala – Silvio Romero, Santiago Silva, Lautaro Acosta.

Boca Juniors: 4-4-2
Agustín Orion – Leandro Marín, Claudio Pérez (Mariano Echeverría), Juan Forlín, Emanuel Insúa – José Pedro Fuenzalida, Gonzalo Castellani, Adrián Cubas, Federico Carrizo – Emmanuel Gigliotti, Jonathan Calleri.

Sędzia: Jorge Baliño.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Jeżeli jesteś wygodny to wejdź w zakładkę „Boca Juniors TV” gdzie redakcja umieści kanał transmitujący mecz.

 

 

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.