Kto jeszcze wzmocni Boca?

Argentyńskie media potwierdzają informację, że napastnik Andrésa Cháveza zostanie piątym wzmocnieniem Xeneizes. Pisałem o tym więcej tutaj. Pojawiają się jednak kolejne nazwiska wiązane z Boca.

Istnieje spora szansa na sprowadzenie środkowego obrońcy Mariano Echeverríi tym bardziej, że Boca mogą opuścić Guillermo Burdisso (Chievo Verona) i Claudio Pérez (Universidad de Chile). Były gracz Chacarita Juniors, Tigre i ostatnio Arsenalu de Sarandi jest wolnym zawodnikiem i dysponuje swoją kartą zawodniczą. Wydawało się, że wzmocni Independiente, bo z tym klubem miał już ustalone wszystkie szczegóły. Jednak wobec odejścia trenera Omara De Felippe umowy jednak nie podpisał.

Media informują również, że władzą Xeneizes zaoferowano dwóch kolumbijskich pomocników. Pierwszym jest Sherman Cárdenas z Atlético Nacional de Medellín, a drugim Macnelly Torres grający w Al Shabab z Arabii Saudyjskiej. Ich dołączenie do Boca wydaje się jednak mało prawdopodobne. W grę raczej nie wchodzi opcja wypożyczenia, a Bosteros nie stać na ich transfery definitywne.

Natomiast po raz kolejny na wypożyczenie może udać się młody napastnik Sebastián Palacios. Ostatnio grał w Unión de Santa Fe, a teraz Martin Palermo chce go wypożyczyć do Arsenalu de Sarandi.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.