Koniec fazy grupowej

Dzisiejszej nocy zakończyła się faza grupowa Copa Libertadores 2015. Znamy wiec drabinkę fazy pucharowej i możemy prześledzić ewentualną drogę Xeneizes do kolejnego triumfu w tych rozgrywkach.

Bosteros okazali się najlepszą drużyną fazy grupowej wygrywając wszystkie 6 spotkań grupowych. Daje im to komfort w kolejnych rundach rozgrywania spotkania rewanżowego na La Bombonera z ewentualnym finałem włącznie. Niestety połówka do której trafili Boca Juniors wydaje się zdecydowanie trudniejsza. Nie dość, że już w 1/8 finału trafiają na River Plate, to w razie przejścia Millonarios zmierzą się ze zwycięzcą brazylijskiej pary FC Sao Paulo vs Cruzeiro. W półfinale mogą natomiast trafić np. na Corinthians lub Racing Club. Xeneizes pokazali już jednak wielokrotnie w Pucharze Wyzwolicieli, że potrafią skutecznie rywalizować z silnymi rywalami, a w tym roku dysponują naprawdę szeroką i wyrównaną kadrą.

Naciśnij by powiększy obrazek z drabinką

1

Facebook Comments

2 komentarzy do "Koniec fazy grupowej"

  1. Palacio's Gravatar Palacio
    23 kwietnia 2015 - 23:14 | Link

    Według mnie jeśli Boca wszystko postawi na Copa to w finale zagrają z Internacional, a w półfinale z Corinthians. Mecze pewnie będą o 3 w nocy 🙁

  2. Ed's Gravatar Ed
    30 kwietnia 2015 - 20:57 | Link

    O 2:50 dokładniej ;d

Komentarze są wyłączone.