Kolejny uraz Osvaldo (aktualizacja)

OsvaldoPech nie opuszcza Pablo Osvaldo. Napastnik dopiero co powrócił do treningów po kontuzji, by podczas poniedziałkowego treningu nabawić się kolejnego urazu. Na razie nie wiadomo na ile jest on poważny.

Oswaldo na początku roku ponownie związał się z Boca Juniors po tym jak rozwiązał swoją umowę z FC Porto. W meczu 3. kolejki z Sam Martin w San Juan złamał mały palec u prawej stopy. Od tego czasu przez blisko miesiąc nie mógł normalnie trenować i grać. Wrócił do zajęć półtora tygodnia temu  i zagrał 90 minut w meczu na szczycie z Lanus.

Na poniedziałkowym treningu Osvaldo starł się kilkukrotnie podczas wewnętrznej gierki z innym rekonwalescentem Pablo Perezem. Po jednym z nich opuścił murawę skacząc na jednej nodze i z pomocą asystenta trenera z widocznym bólem prawej kończyny.

Klub na razie potwierdził jedynie, że napastnik ma “uraz prawej nogi” i nie wiadomo na ile kontuzja jest poważna i na jak długo wykluczy Daniela z gry i treningów.

Aktualizacja:

W środę sztab medyczny Xeneizes poinformował, że Osvaldo odnowił się uraz złamanego palca u prawej stropy i będzie pauzował przez około 15 dni.

canchallena.lanacion.com.ar

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.