Kolejna oferta Club Brugge za Villę

Belgijski Club Brugge nie rezygnuje z próby pozyskania kolumbijskiego skrzydłowego Sebastiana Villi. Belgowie pierwszą ofertę złożyli na poziomie 5 mln dolarów, a następnie ponawiali ją podwyższając o 1 mln. W ostatnich godzinach zaoferowali już około 8 mln dolarów plus 2 kolejne za osiągnięcie konkretnych celów i wyników. Ponadto Xeneizes zachowaliby 12,5% praw od kolejnej transakcji zawodnika. Boca Juniors wszystkie propozycje odrzucili.

Niezadowolony Sebastian Villa w poprzednim tygodniu bez zgody klubu wyjechał do Kolumbii. Sam twierdzi, że powodem są problemy zdrowotne jego matki. W klubie jednak twierdzą, że jest to z jego strony próba nacisku by została przyjęta oferta belgijskiego klubu. Władze Xeneizes wezwały go do natychmiastowego i wyznaczyły termin 14 sierpnia. Jeżeli tego nie zrobi klub grozi mu nałożeniem kary finansowej.

Jeżeli chodzi o finansowe oczekiwania Bosteros za Kolumbijczyka to mówi się, że klub przyjąłby ofertę opiewającą na sumę 12 mln dolarów. Boca Juniors otrzymaliby z tej kwoty 70% gdyż pozostałe 30% jest w posiadaniu jego poprzedniego klubu Deportes Tolima.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.