Kadra na towarzyski mecz z Liga Chaqueña

ArruabarrenaW piątek Boca Juniors rozegrają towarzyskie spotkanie w Resistencia z reprezentacją Liga Chaqueña de Fútbol (godzina 22:00 czasu polskiego). Drużyna ta będzie się składała z zawodników Chaco For Ever, Sarmiento oraz Club Social y Deportivo Fontana. Trener Rodolfo Arruabarrena ogłosił dzisiaj 20-osobową kadrę na ten mecz.

Wśród powołanych zabrakło kilku kluczowych zawodników. Carlos Tevez, Nicolás Lodeiro , Gino Peruzzi i Augustin Orion już przebywają na urlopie po męczącym sezonie. Cristian Erbes wyleciał do USA, gdzie ma leczyć kontuzjowane kolano. Fernando Gago dochodzi do zdrowia po urazie i do gry będzie gotowy dopiero na początku roku. Fabián Monzón ogłosił, że nie będzie kontynuował swoje gry w Boca, a Jonathan Calleri przebywa we Włoszech gdzie załatwia sprawy paszportowe, gdyż najprawdopodobniej zostanie sprzedany w najbliższym oknie transferowym do jednego z klubów europejskich. W ostatniej chwili w kadrze nie znalazł się również Pablo Perez, który był obiektem napadu rabunkowego, ale na całe szczęście nim mu się nie stało.

Przypuszczalny skład wyjściowy Xeneizes:
Guillermo Sara – Leandro Marín, Daniel Díaz, Fernando Tobio, Nicolás Colazo – Marcelo Meli, Andrés Cubas, Rodrigo Bentancur, Franco Cristaldo – Sebastián Palacios, Andrés Chávez.

Kadra meczowa:
Bramkarze: Guillermo Sara, Bruno Galván.
Obrońcy: Daniel Díaz, Juan Cruz Komar, José Pedro Fuenzalida, Lisandro Magallán, Leandro Marín, Alexis Rolín, Fernando Tobio.
Pomocnicy: Marcelo Meli, Rodrigo Bentancur, Federico Bravo, Nicolás Colazo, Andrés Cubas, Franco Cristaldo, Nahuel Cisneros, Tomás Pochettino.
Napastnicy: Sebastián Palacios, Cristian Pavón, Andrés Chávez.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.