Kadra na Olimpo

kadra składTrener Rodolfo Arruabarrena ogłosił po piątkowym treningu listę 19 zawodników powołanych na niedzielne spotkanie ligowe z Olimpo Bahia Blanca.

Xeneizes po czwartkowym meczu wyjazdowym z Rosario Central w Copa Sudamericana już w niedzielę zmierzą się na wyjeździe z Olimpo Bahia Blanca w meczu ligowym. Prawdopodobnie wobec konieczności gry co 3-4 dni Vasco dokona rotacji w składzie wyjściowym. Na środku obrony za Mariano Echeverría może zagrać Claudio Pérez. W pomocy Federico Bravo za Cristiana Erbesa i Federico Carrizo za Luciano Acostę, a w ataku Emmanuel Gigliotti za Jonathana Calleri. Ponadto wraca do gry Fernando Gago, który ostatnio był nieobecny z powodu powołania do reprezentacji Argentyny. Zastępujący go wówczas Gonzalo Castellani i tak nie może w niedzielę zagrać, bo musi pauzować za czerwoną kartkę otrzymaną w spotkaniu z Velezem.

Wśród powołanych graczy brakuje kontuzjowanych Ledesmy, Forlina, Grany i Magallána. Natomiast po raz pierwszy po kontuzji znalazł się w niej Emanuel Insúa.

Prawdopodobny skład wyjściowy na Olimpo:
Agustín Orion – Leandro Marín, Claudio Pérez (Mariano Echeverría), Daniel Díaz, Nicolás Colazo – Cesar Meli, Federico Bravo (Cristian Erbes), Fernando Gago, Federico Carrizo – Emmanuel Gigliotti, Andrés Chávez.

Bramkarze:
Agustín Orion
Emanuel Trípodi

Oborońcy

Leandro Marín
Daniel Díaz
Mariano Echeverría
Nicolás Colazo
Emanuel Insúa
Nahuel Zárate
Claudio Pérez

Pomocnicy
Marcelo Meli
Federico Bravo
Fernando Gago
Cristian Erbes
Federico Carrizo

Napastnicy
Andrés Chávez
Emmanuel Gigliotti
Jonathan Calleri
Luciano Acosta
Juan Manuel Martínez

infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.