Kadra na Atletico Rafaelę – zmiany

treningTrener Carlos Bianchi ogłosił po wtorkowym treningu 18-osobową kadrę na czwartkowy  mecz ligowy z Atletico Rafaelą. Wśród powołanych nie ma Juana Manuela Martíneza i Nahuela Zárate.

“Burrito” Martinez opuścił wtorkowy trening z kontuzją mięśnia lewego uda i w czwartkowy wieczór nie będzie zdolny do gry. W tej sytuacji jego miejsce w składzie zajmie Claudio Riaño lub Luciano Acosta. W kadrze meczowej zabrakło również Nahuela Zárate, który katastrofalnie wypadł w meczu z Belgrano. Jego miejsce na lewej obronie zajmie Emanuel Insúa.

Pewne problemy żołądkowe ma również Emmanuel Gigliotti, ale w kadrze się znalazł. Gdyby jednak nie mógł wystąpić, to na szpicy zagra Claudio Riaño.

Jeżeli chodzi o Juana Romana Riquelme i Diego Perottiego to obaj już normalnie trenują, ale sztab trenerski i medyczny nie zamierzają ryzykować i gotowi do gry będą dopiero na kolejne spotkanie.

Czwartkowe spotkanie zostało przez AFA przełożone o 45 minut. Początkowo mecz miał się rozpocząć o godzinie 21:30 czasu miejscowego (1:30 w Polsce). Po zmianie sędzia po raz pierwszy gwizdnie o godzinie 22:12 (2:15 w Polsce).

Bramkarze:
Agustín Orión, Emanuel Trípodi.

Obrońcy:
Daniel Díaz, Juan Forlín, Claudio Pérez, Leandro Marín, Hernán Grana, Federico Insúa.

Pomocnicy:
Federico Bravo, Pablo Ledesma, Fernando Gago, Cristian Erbes, Juan Sánchez Miño, Luciano Acosta, Diego Rivero.

Napastnicy:
Franco Fragapane, Clauio Riaño, Emmanuel Gigliotti.

 Przypuszczalny skład wyjściowy

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.