Kadra i skład na Newell’s

kadra składTrener Carlos Bianchi ogłosił dzisiaj 18-osobową kadrę na niedzielne spotkanie ligowe z Newell’s Old Boys na La Bombonera.

El Virrey zazwyczaj wyjściową jedenastkę ujawniał dopiero tuż przed meczem. Tym razem postąpił inaczej i podczas piątkowej konferencji prasowej podał jakim składem Xeneizes zainaugurują rozgrywki Primera Division.

Wiadomo wiec na pewno, że w niedzielę nie zagrają ostatnio kontuzjowani, napastnik Jonathan Calleri (uraz biodra) oraz środkowy obrońca Juan Forlín. Ich miejsce zajmą odpowiednio Juan Manuel Martínez i Lisandro Magallán. natomiast za kontuzjowanego już jakiś czas temu Emanuel Insúa zagra na lewej obronie Nahuel Zárate.

Z siedmiu pozyskanych przed sezonem zawodników jedynie jeden znalazł się wyjściowej jedenastce, pomocnik Federico Carrizo. Czterech kolejnych usiądzie na ławce rezerwowych, pomocnicy César Melli, José Fuenzalida, Gonzalo Castellani i napastnik Andrés Chávez. Kontuzja z gry wyeliminowała napastnika Jonathana Calleriego, który miał ogromne szanse zagrać od początku. Natomiast obrońca Mariano Echeverría dopiero co dołączył do swoich nowych kolegów i nie znalazł się jeszcze w kadrze meczowej.

Warto przy okazji podsumować jacy zawodnicy opuścili Xeneizes, nie licząc kilku młodych zawodników wypożyczonych do innych klubów. Przede wszystkim umowy z klubem nie przedłużył Juan Roman Riquelme. Klub natomiast nie chciał odnowić kontraktów z Diego Rivero i Claudio Riaño. Juan Sánchez Miño został sprzedany do AC Torino, a w przypadku Diego Perottiego skończył się jego okres wypożyczenia z Sevilli.

Skład wyjściowy na Newell’s Old Boys:
Agustín Orion – Hernán Grana, Daniel Díaz, Lisandro Magallán, Nahuel Zárate – Cristian Erbes, Fernando Gago, Federico Bravo, Federico Carrizo – Juan Manuel Martínez, Emmanuel Gigliotti.

Kadrę meczową uzupełniają:
Emanuel Tripodi, Leandro Marín, Claudio Pérez, César Melli, José Fuenzalida, Gonzalo Castellani i Andrés Chávez.

telam.com

Facebook Comments

4 komentarzy do "Kadra i skład na Newell’s"

 1. patricio10's Gravatar patricio10
  8 sierpnia 2014 - 20:13 | Link

  Jak widać z nowych nabytków narazie Carrizo przebił się do pierwszej jedenastki 😉

 2. Ed's Gravatar Ed
  8 sierpnia 2014 - 23:34 | Link

  Calleri też by się załapał, ale nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji

 3. patricio10's Gravatar patricio10
  9 sierpnia 2014 - 11:32 | Link

  Pewnie Calleri tez by sie załapał bo dobrze spisywał sie przed sezonem ja jestem ciekaw jak poradzą sobie w Boca Melli i Chavez

 4. Ed's Gravatar Ed
  9 sierpnia 2014 - 16:11 | Link

  Tak Calleri gdyby nie był kontuzjowany to grałby w pierwszym składzie, ale to zderzenie z Diazem na treningu skomplikowało sprawę. Z nowych nabytków to mnie najbardziej ciekawi Fuenzalida. Dopiero pierwszy cudzoziemiec w Boca w tym roku.

Komentarze są wyłączone.