Kadra i prawdopodobny skład na Cerro Porteño

ArruabarrenaJuż w czwartek o godzinie 23:00 czasu polskiego, Boca Juniors zmierzą się w Paragwaju z miejscowym Cerro Porteño, w rewanżowym spotkaniu 1/4 finału Copa Sudamericana. Znamy już szeroką kadrę na ten mecz i prawdopodobny skład wyjściowy.

W pierwszym meczu u siebie Xeneizes wygrali 1:0 i teoretycznie mogliby zagrać w rewanżu ultradefensywnie. Okazuje się jednak, że trener Rodolfo Arruabarrena zastosuje identyczny schemat gry jak w pierwszym meczu 4-4-2. Również skład wyjściowy będzie praktycznie identyczny. Jedyną zmianą będzie zastąpienie w pomocy młodego Andrésa Cubasa na doświadczonego już Christiana Erbesa, który wyleczył już kontuzję i zagrał w niedzielnym klasyku ligowym z San Lorenzo.

Do Asuncion z drużyną nie pojechał napastnik Juan Manuel Martínez, który po meczu z San Lorenzo ma problemy z prawą nogą, ale prawdopodobnie będzie już gotowy na najbliższy mecz ligowy z Tigre.

Prawdopodobny skład wyjściowy:
Agustín Orión – Leandro Marín, Claudio Pérez, Juan Forlín, Nicolás Colazo – José Pedro Fuenzalida, Fernando Gago, Christian Erbes, Marcelo Meli – Jonathan Calleri, Andrés Chávez.

Kadrę meczową uzupełniają:
Emanuel Trípodi, Emanuel Insúa, Mariano Echeverría, Luciano Acosta, Andres Cubas, Emmanuel Gigliotti, Federico Carrizo i Gonzalo Castellani.

telam.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.