Już do końca bez Gago, Meliego i Cháveza

Czwartkowa porażka 0:1 z River Plate nie tylko wyeliminowała Xeneizes z Copa Sudamericana, ale prawdopodobnie wpłynie na brak w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych trójki zawodników Fernando Gago, Marcelo Meliego i Andrésa Cháveza, którzy doznali kontuzji.

Fernando Gago musiał opuścić murawę już w pierwszej połowie czwartkowego spotkania. Andrés Chávez miał problemy mięśniowe już przed tym meczem i dlatego został wprowadzony do gry dopiero w drugiej połowie. Natomiast Marcelo Meli dograł mecz do końca. Na razie nie ma oficjalnego komunikatu medycznego ze strony klubu, ale media spekulują iż tej trójki nie zobaczymy już w tym roku na boisku. Ponadto Nicolás Colazo ma mocno stłuczoną lewą nogę i jego również może zabraknąć w niedzielnym meczu z Lanus. W podobnej sytuacji jest również Crisian Erbes, który również jest mocno poobijany po czwartkowym spotkaniu.

Dzisiaj o godzinie 16:30 czasu miejscowego Xeneizes odbędą zamknięty trening w ośrodku Casa Amarilla po którym trener Rodolfo Arruabarrena ogłosi szeroką kadrę na mecz z Lanus. Media argentyńskie spekulują, że wyjściowa jedenastka Bosteros na ten mecz może wyglądać następująco:

Agustín Orion – Leandro Marín, Juan Forlín, Daniel Díaz, Emanuel Insúa – José Fuenzalida, Andrés Cubas, Gonzalo Castellani, Federico Carrizo – Jonathan Calleri, Emmanuel Gigliotti.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.