Juan Forlín blisko pozostania

Jeden z przedstawicieli zarządu Boca Juniors, José Requejo, ujawnił w wywiadzie, że obrońca Juan Forlín jest bardzo blisko pozostania w Boca Juniors. Klub zamierza również rozpocząć negocjacje z Grêmio Porto Alegre odnośnie sprowadzenia Matíasa Rodrígueza.

Juan Forlín początkowo miał zamiar wyjechać do któregoś z klubów europejskich o czym pisałem tutaj, później jednak zmienił zdanie o czym również pisałem tutaj. Teraz jego pozostanie w Boca jest już praktycznie dopięte, bo władze Xeneizes ustaliły już większość szczegółów z właścicielem jego karty zawodniczej, katarskim Al Rayyan SC. Jak w wywiadzie wspomniał José Requejo, kwestią ustalenia jest już tylko okres wypożyczenia, czy będzie to pół roku, czy rok.

Wobec braku odpowiedzi ze strony Newell’s Old Boys na oficjalną ofertę za obrońcę Miltona Casco (Xeneizes chcieli kupić 50% praw do jego karty i oferowali w rozliczeniu swoich graczy, a Newell’s chcą transferu definitywnego), w najbliższych dniach Bosteros mają podjąć negocjacje z Grêmio Porto Alegre w sprawie Matíasa Rodrígueza. Co prawda właścicielem jego karty jest włoska Sampdoria Genua, ale obrońca do czerwca 2015 roku jest wypożyczony do brazylijskiego klubu.

Jeżeli chodzi o pierwsze wzmocnienie, czyli Pablo Péreza z Malagi, to zawodnik 3 stycznia rozpocznie przygotowania z drużyną na obozie w Tandil.

Szykują się również odejścia z klubu. Emanuel Insúa ma propozycję z hiszpańskiej Granady oraz z klubów włoskich. Do Europy może się przenieść również Luciano Acosta, który chciałby grać regularnie i poprosił władze klubu o zgodę na transfer.

telam.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.