Ile zmian na Rosario Central?

ArruabarrenaW najbliższym spotkaniu ligowym z Rosario Central, które zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę na La Bombonera, trener Rudolfo Arruabarrena będzie zmuszony dokonać kilka zmian w składzie. W tej chwili pewna jest jedna roszada.

W niedzielnym meczu na pewno nie wystąpi Fernando Gago, który w ostatnim Superclasico otrzymał czerwony kartonik. Gdyby pomocnik nawet mógł zagrać, to zabrakłoby go z powodu powołania do reprezentacji Argentyny. Jego miejsce zajmie wiec Gonzalo Castellani. Z powodów reprezentacyjnych zabraknie również Chilijczyka José Pedro Fuenzalidy, ale on i tak nie ma miejsca w wyjściowym składzie Xeneizes.

Z powodu urazów pod znakiem niepewności stoi występ pary napastników Jonathana Calleriego i Andrésa Cháveza. Już ich występ w ostatnim Superclasico był mocno zagrożony, ale z racji ważności spotkania obaj zagrali. Teraz prawdopodobnie ich miejsce zajmie para Juan Manuel Martínez i Emmanuel Gigliotti, a oni będą oszczędzani na kolejny mecz w Copa Sudamericana.

Do treningów powoli wraca kontuzjowany Juan Forlin, co wobec kontuzji Daniela Diaza zapewne cieszy Vasco.

Prawdopodobny skład na Rosario Central:
Agustín Orion – Leandro Marín, Mariano Echeverría, Lisandro Magallán, Nicolás Colazo – Marcelo Meli, Gonzalo Castellani, Cristian Erbes, Federico Carrizo – Jonathan Calleri (Emmanuel Gigliotti), Andrés Chávez (Juan Manuel Martínez).

infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.