Huracan vs Boca Juniors – nd. 23:15

W niedzielny wieczór czasu polskiego Boca Juniors zmierzy się na wyjeździe z CA Huracan, w spotkaniu 8. kolejki sezonu Torneo AFA 2015.

Mecz z Huracan będzie pierwszym pojedynkiem ligowym od 4 lat, gdyż gospodarze w ostatnich latach grali w Nacional B. Nie oznacza to jednak, że obie drużyny nie mierzyły się ze sobą w meczach o stawkę. W lipcu 2014 roku drugoligowy Huracan wygrywając 2:0 niespodziewanie wyeliminował Xeneizes z Copa Argentina. Gospodarze niedzielnego meczu sensacyjnie triumfowali w tych rozgrywkach i dzięki temu graja w bieżącej edycji Copa Libertadores.

Faworytem niedzielnego spotkania są Boca Juniors, którzy po 7 kolejkach są wiceliderem rozgrywek z punktem straty do San Loenzo i do tej pory nie ponieśli jeszcze porażki (5 zwycięstw i 2 remisy). Huracan zgromadził 10 punktów mniej, a jego bilans to 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Fanów Boca może jedynie niepokoić fakt, że ich pupile zremisowali dwa ostatnie mecze ligowe, a Huracan wszystkie zdobyte punkty wywalczył na swoim obiekcie (2 zwycięstwa i 1 remis).

Jeżeli chodzi o skład Xeneizes, to prawdopodobnie dojdzie do tylko jednej zmiany w porównaniu do meczu z Estudiantes. Do składu wraca Urugwajczyk, Nicolás Lodeiro, który zajmie miejsce Andrésa Cháveza.

Przypuszczalne składy

CA Huracan: 4-3-1-2
Marcos Díaz – Federico Mancinelli, Martín Nervo, Eduardo Domínguez, Santiago Echeverría – Lucas Villarruel, Federico Vismara, Ezequiel Gallegos – Iván Moreno y Fabianesi – Lucas Campana, Ramón Abila.

Boca Juniors: 4-3-3
Guillermo Sara – Gino Peruzzi, Daniel Díaz, Marco Torsiglieri, Nicolás Colazo – Marcelo Meli, Cristian Erbes, Pablo Pérez – Nicolás Lodeiro, Daniel Osvaldo, Federico Carrizo.

Sędzia: Fernando Rapallini.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.