Guillermo próbował 11 z Jarą i Bou

1

Już w najbliższą sobotę Boca Juniors podejmą u siebie Colon Santa Fe w spotkaniu 13. kolejki ligowej Superligi. Podczas środowego treningu Guillermo Barros Schelotto próbował ustawienie z Leonardo Jarą i Walterem Bou w wyjściowym składzie.

Jest to swego rodzaju niespodzianka, bo spekulowano, że miejsce Jary zajmie Gino Peruzzi lub Julio Buffarinii, a Bou w ataku zastąpi Ramóna Ábilę. Jara nie grał od grudnia z powodu kontuzji i w okresie przygotowawczym nie wystąpił w żadnym meczu sparingowym.

Podczas treningu drużyna ponownie był ustawiona w systemie 4-2-3-1, a nie 4-3-3 jak w ostatnim meczu z River Plate. To poniekąd efekt powrotu do kadry i treningów Kolumbijczyków, Franka Fabry, Wílmara Barriosa i Edwina Cardony oraz sprowadzenia Carlosa Téveza. Wszyscy oni zagrali w środę w wyjściowym składzie.

Kolumbijska trójka została ostatnio uwikłana w skandal dotyczący napadu seksualnego na trzy kobiety i czasowo odsunięta od zespołu. Najwidoczniej piłkarzom udało się porozumieć z poszkodowanymi skoro całą trójkę przywrócono do drużyny, a prezydent Angelici zapowiadał ewentualne surowe kary wobec nich.

Testowany skład na Colon:
Agustín Rossi – Leonardo Jara, Paolo Goltz, Lisandro Magallán, Frank Fabra – Nahitan Nández, Wílmar Barrios – Cristian Pavón, Carlos Tévez, Edwin Cardona – Walter Bou

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.