Godoy Cruz vs. Boca Juniors – pon. 2:15

Dzisiejszej nocy czasu polskiego Boca Juniors zmierzą się na wyjeździe z Godoy Cruz de Mendoza, w spotkaniu 12. kolejki sezonu  Torneo de Transición 2014.

Trener Rudolfo Arruabarreny zamierza dokonać aż siedmiu zmian w wyjściowym składzie, jaki wybiegnie dzisiaj na murawę stadionu Malvinas Argentinas. Tak ogromna rotacja spowodowana jest tym, że już w najbliższy czwartek Xeneizes pojadą do Paragwaju mierzyć się z Deportivo Capiatá w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Copa Sudamericana. Vasco będzie wiec oszczędzał swoich kluczowych graczy.

Do składu wraca Fernando Gago, który powrócił ze zgrupowania reprezentacji Argentyny oraz obrońca Juan Forlin, który od jakiegoś czasu leczył kontuzję. Poza nimi do podstawowego składu wskoczy kilku zmieników, a Nicolás Colazo zostanie przesunięty z lewej obrony na lewą pomoc.

W drużynie gospodarzy zajdzie tylko jedna zmiana w stosunku do ostatniego spotkania ligowego z Tigre. Na środku obrony Guillermo Cosaro zagra w miejsce Luisa Jereza Silvy.

Przypuszczalne składy


Godoy Cruz: 4-3-1-2

Sebastián Moyano – Lucas Ceballos, Guillermo Cosaro, Rolando García Guerreño, José Luis Fernández – Fernando Zuqui, Diego Rodríguez, Gonzalo Cabrera – Claudio Aquino –  Rubén Ramírez, Jaime Ayoví.

Boca Juniors: 4-3-3
Agustín Orión – Leandro Marín, Lisandro Magallán, Juan Forlín, Emanuel Insúa – Fernando Gago, Andrés Cubas, Nicolás Colazo – José Fuenzalida, Emmanuel Gigliotti, Federico Carrizo

Sędzia: Saúl Laverni.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Jeżeli jesteś wygodny to wejdź w zakładkę „Boca Juniors TV” gdzie redakcja umieści kanał transmitujący mecz.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.