Godoy Cruz vs Boca Juniors – pon. 2:10

Dzisiejszej nocy Boca Juniors rozegrają swoje pierwsze spotkanie z trzech zaplanowanych w tegorocznym Torneos de Verano. Na stadionie Malvinas Argentinas w Mendozie zmierzą się z tamtejszym Godoy Cruz.

Dzisiejszy mecz będzie pierwszym sprawdzianem dla liderującego w tabeli ligowej Boca Juniors przed wznowieniem rozgrywek i batalią o Copa Libertadores. “Xeneizes” chcą ponownie po 11 latach zdobyć to najbardziej prestiżowe trofeum klubowe w Ameryce Południowej. W tym celu wzmocnili i tak już solidną kadrę zespołu.

Przede wszystkim z Chin powrócił Carlos Tévez, atak wzmocniono również Ramónem Ábilą, a linię obrony zasiliło dwóch byłych graczy San Lorenzo, Julio Buffarini i Emmanuel Más. Ten pierwszy trafił z brazylijskiego São Paulo FC, a drugi z tureckiego Trabzonsporu. Właśnie oni będą dzisiaj mieli okazję na zaprezentowanie się fanom w odróżnieniu od Téveza i Ábili, którzy nie znaleźli się jeszcze w kadrze na to spotkanie.

Szansę na debiut otrzyma dzisiaj 20-letni Agustín Heredia, Ten mierzący 192 cm wzrostu środkowy obrońca jest graczem kadry młodzieżowej “Bosteros”. Po raz pierwszy po długiej i poważnej kontuzji zagra dzisiaj również Sebastián Pérez. Kolumbijczyk ostatni raz wystąpił w meczu w kwietniu 2017 roku, kiedy to zerwał wiązadło krzyżowe w lewym kolanie.

Przypuszczalne składy

Godoy Cruz (4-4-2):
Leonardo Burián – Luciano Abecasis, Diego Viera, Tomás Cardona, Fabrizio Angileri – Ángel González, Luciano Pizarro, Guillermo Fernández, Felipe Rodríguez – Juan Garro, Santiago García

Boca Juniors (4-2-3-1):
Guillermo Sara – Julio Buffarini, Santiago Vergini, Agustín Heredia, Emmanuel Mas – Sebastián Pérez, Nahitán Nández – Cristian Espinoza, Gonzalo Maroni, Junior Benítez – Walter Bou

Sędzia: Silvio Trucco

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Jeżeli jesteś wygodny to wejdź w zakładkę „Boca Juniors TV” gdzie redakcja umieści kanał transmitujący mecz.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.