Federico Carrizo w Boca?

Pomocnik Rosario Central, Federico Carrizo, znalazł się na celowniku Boca Juniors. 23-latek zabrał już nawet głos w tej sprawie w argentyńskich mediach.

Carrizo w wywiadzie dla audycji radiowej Sólo Boca Radio zadeklarował – “Byłoby miło zagrać w Boca, marzę o tym” i dodał, że jest wielkim fanem umiejętności Juana Romana Riquelme.

Zapytany czy wie coś na temat negocjacji pomiędzy klubami odparł – “Nie wiem nic konkretnego na temat negocjacji. Wiem tyle ile podają media”.

Xeneizes byli zainteresowani Carrizo już w styczniu, gdy szukali następcy dla kontuzjowanego Joela Acosty. Wówczas jednak Rosario Central postawiło cenę zaporową. Teraz sytuacja nieco się zmieniła. Federico ma kontrakt ważny jeszcze tylko przez pół roku, czyli do grudnia 2014 roku. Obecne okno transferowe będzie wiec ostatnim, w którym Central mogą otrzymać za niego jakieś pieniądze.

Media informują, że Xeneizes przy negocjacjach z Central proponują w ramach rozliczenia Guillermo Burdisso, który właśnie powróci z wypożyczenia do tureckiego Galatasaray. Obecny trener klubu z Rosario, Miguel Ángel Russo, jest ponoć zainteresowany takim rozwiązaniem.

infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.