Erbes nie zagra z Gimnasią

ErbesWe wtorek pod dniu przerwy zawodnicy Boca Juniors wrócili do treningów. Niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w zamykającym sezon spotkaniu z Gimnasią La Plata nie zagra Cristian Erbes, który w meczu z Lanus doznał kontuzji.

Erbes opuścił boisko w niedzielnym meczu tuż przed końcem pierwszej połowy i został zmieniony przez młodego Adriána Cubasa. Szczegółowe badania wykazały, że ma uraz jednego z mięśni prawej nogi i na pewno nie zagra w ostatnim meczu z Gimnasią La Plata.

W spotkaniu zamykającym sezon Torneo Final 2014 nie wystąpią również Augustin Orion i Juan Forlin, którzy muszą pauzować za żółte kartki oraz Daniel Diaz, który w meczu z Lanus zobaczył w końcówce czerwoną kartkę. Pewne wątpliwości są również co do występu Emmanuela Gigliottiego, który ma problemy z prawą kostką.

Przypuszczalny skład wyjściowy na Gimnasię:
Emanuel Trípodi – Hernán Grana, Claudio Pérez, Juan Cruz Komar (byłby to debiut ligowy), Emanuel Insúa – Pablo Ledesma, Federico Bravo, Nicolás Colazo – Juan Riquelme – Juan Manuel Martínez, Emmanuel Gigliotti (Claudio Riaño).

telam.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.