Dwie zmiany na San Lorenzo?

trening schelottoTrwają przygotowania Boca Juniors do niedzielnego klasyku ligowego przeciwko San Lorenzo. Wiadomo już, że nie wystąpi w nim pauzujący za czerwoną kartkę Ricardo Centurión. Prawdopodobnie uraz wykluczy również Fernando Tobio.

Podczas czwartkowego treningu trener Guillermo Barros Schelotto umieścił Fernando Zuquiego na pozycji zajmowanej przez Ricardo Centuriona. Pomocnik w niedzielnym meczu z Rosario Central został wyrzucony z boiska za bójkę z Teófilo Gutiérrezem i będzie pauzował przez dwa spotkania. Taka zmiana nie oznaczałaby zmiany stosowanego schematu gry 1-4-2-3-1.

W treningu nie uczestniczył również stoper Fernando Tobio, który nabawił się urazu mięśnia lewego uda. Kontuzja nie jest poważna, ale raczej wykluczy go z niedzielnego spotkania. Jeżeli tak się stanie to jego miejsce na środku obrony zajmie Juan Manuel Insaurralde.

Prawdopodobny skład wyjściowy:
Guillermo Sara – Gino Peruzzi, Santiago Vergini, Fernando Tobio (Juan Manuel Insaurralde), Frank Fabra – Pablo Pérez, Rodrigo Bentancur – Fernando Zuqui, Carlos Tevez, Cristian Pavón – Darío Benedetto.

telam.com

Facebook Comments

Zostaw odpowiedź