Dwie zmiany na Belgrano?

trening BianchiBoca Juniors przygotowują się do niedzielnego spotkania ligowego z Belgrano de Cordoba. Po porażce w pierwszej kolejce z Newell’s trener Bianchi podczas treningów dokonał dwóch zmian w wyjściowym składzie.

Obserwując ostatnie zajęcia Xeneizes można wywnioskować, że wyjściowej jedenastce na Belgrano dojdzie do dwóch zmian. Na środku obrony powracający po kontuzji Juan Forlin zastąpi Lisandro Magallána. Natomiast w ataku za Emmanuel Gigliottiego może zagrać Jonathan Calleri.

Napastnik ściągnięty przed sezonem bardzo dobrze prezentował się w spotkaniach sparingowych i wydawało się, że zagra w inauguracyjnym spotkaniu z Newell’s. Doznał jednak urazu i nie zobaczyliśmy go na murawie. Do składu był jednak przymierzany w miejsce Juana Manuela Martíneza. El Puma w niedzielę zagrał jednak słabiej od swojego partnera w ataku i Bianchi to jego zamierza posadzić na ławce rezerwowych.

Przypuszczalny skład na Belgrano:
Agustín Orion – Hernán Grana, Daniel Díaz, Juan Forlín, Nahuel Zárate – Cristian Erbes, Fernando Gago, Federico Bravo, Federico Carrizo – Juan Manuel Martínez, Jonathan Calleri.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.