Doniesienia i spekulacje transferowe

Boca Juniors przygotowują się do startu do nowego sezonu, a media spekulują, kto opuści Boca Juniors, a kim Xeneizes się interesują. W ostatnich godzinach okazało się, że nowy klub znalazł w końcu Augustin Orion, a bliski odejścia jest Pablo Perez.

O sytuacji Augustina Oriona pisaliśmy w ostatnich tygodniach wielokrotnie wiec nie ma sensu ponownie przytaczać powodu jego odejścia z klubu. Doświadczony golkiper ostatecznie znalazł sobie nowego pracodawcę i jest nim Racing Club. Został już nawet oficjalnie zaprezentowany.

Jedną nogą poza klubem jest również Pablo Perez. Xeneizes zaakceptowali ofertę Independiente, a transfer prawdopodobnie zamknie się w kwocie 2 mln dolarów.

Co do transferu Francisco Cerro z Racing Club do Boca, co media uważały już za pewnik, sytuacja nagle się odmieniła. Pomocnik nie trafi na La Bombonera, a media spekulują o powodach. Najczęściej podawanym jest brak akceptacji Guillermo Barrosa Schelotto. Trener Boca nie był ponoć entuzjastą jego przyjścia.

Szykują się transfery kolejnych Kolumbijczyków do Boca. W kadrze jest już Frank Fabra, a niedawno pozyskano Sebastiana Pereza. Teraz Xeneizes negocjują przejście pomocnika Wilmara Barriosa z Deportivo Tolima. Problem w tym, że jego obecny klub nie dysponuje w 100% jego kartą zawodniczą, co komplikuje rozmowy.

Media wspominają również o zainteresowaniu Boca Nazareno Solísem, 22-letnim napastnikiem Talleres de Córdoba. W tym przypadku rozmowy pomiędzy klubami również trwają.

espndeportes -telam – TyCSports.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.