Cztery zmiany na Quilmes i kontuzja Martineza

treningObserwując piątkowy trening zawodników Boca Juniors można wywnioskować, że w niedzielnym meczu z Qulmes trener Carlos Bianchi dokona czterech zmian. Podczas zajęć skręcenia kostki doznał Juan Manuel Martinez.

Burrito Martinez w ostatnim czasie stracił miejsce w podstawowej jedenastce na rzecz młodziutkiego Luciano Acosty. Pojawiły się już nawet pogłoski, że w czerwcu będzie chciał się przenieść do Velezu Sarsfield. Dzisiaj napastnik nie ukończył treningu z powodu urazu kostki. Na razie nie wiadomo jeszcze czy to coś poważnego, ale prawdopodobnie nie znajdzie się z tego powodu w kadrze na mecz z Quilmes.

Jeżeli chodzi o skład wyjściowy na niedzielny mecz, to szykują się cztery zmiany w porównaniu do jedenastki jaka rozpoczęła spotkanie z Argentinos Juniors. Na prawej obronie Hernán Grana zastąpi kontuzjowanego Leandro Marína. Za kartki muszą pauzować Daniel Diaz i Cristian Erbes. Tego pierwszego zastąpi Claudio Perez, a tego drugiego powracający po kartkowej przerwie Fernando Gago. Natomiast na lewą obronę wraca Emanuel Insúa (pauzował za kartki) i zastąpi Nahuela Zárate. Nie potwierdziły się za to informacje z początku tygodnia, że Bianchi będzie oszczędzał Juana Riquelme i posadzi go na ławce rezerwowych.

Przypuszczalny skład na Quilmes:
Agustín Orión – Hernán Grana, Claudio Pérez, Juan Forlín, Emanuel Insúa – Fernando Gago, Federico Bravo, Juan Sánchez Miño – Juan Román Riquelme – Luciano Acosta, Emmanuel Gigliotti.

espndeportes – telam

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.