Trenują i czekają na Carrizo. Sport Recife rezygnuje z Romana

W poniedziałek po wolnym weekendzie zawodnicy Boca Juniors powrócili do treningów. Dzisiaj odbyły się aż dwie sesje treningowe. Jedna noga w Boca jest kolejny pomocnik, Federico Carrizo z Rosario Central.

Poranny trening rozpoczął się o godzinie 9:30 na obiektach 9.30 Reserva Ecológica de la Costanera Sur, a popołudniowy o godzinie 16:30 w ośrodku treningowym Casa Amarilla.

Podczas weekendu prezydent Daniel Angelici doszedł do porozumienia z władzami Rosario Central odnośnie transferu Federico Carizzo. Xeneizes zapłacą za 60% praw do 23-letniego pomocnika 2,7 mln dolarów. Dzisiaj (tj. poniedziałek) miał on przejść niezbędne badania medyczne i podpisać kontrakt z Boca.

Natomiast niespodziewanie skomplikowała się kwestia transferu Césara Meli z Colon de Santa Fe. Pomocnik przeszedł już badania medyczne i uczestniczył w piątkowym i sobotnim treningu Xeneizes. Okazało się jednak, że władze z klubu z Santa Fe zgłosiły pewne uwagi do umowy i nakazały zawodnikowi powrócić do treningów w Colon.

Inna informacja transferowa dotyczy młodziutkiego napastnika Cristiana Pavóna z Talleres de Córdoba, którym zainteresował się Carlos Bianchi i władze Boca próbują go sprowadzić na La Bombonera.

Pojawiły się również nowe doniesienia w sprawie Riquelme. Brazylijski Sport Recife, który bardzo chciał zatrudnić Romana również stracił cierpliwość. Dyrektor sportowy tego klubu, Nei Pandolfo, stwierdził w jednym z wywiadów, że Sport Recife nie może już dłużej czekać na odpowiedź pomocnika i tym samym sprawa zatrudnienia Riquelme nie jest już aktualna.

telam.com – infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.