Correa za Oriona?

Argentyńskie media ujawniły, że prezydent Boca Juniors, Daniel Angelici, dzwonił do swojego odpowiednika w Estudiantes La Plata, Enrique Lombardiego i wyraził chęć pozyskania pomocnika Joaquína Correa.

Media pozyskały powyższą informację od zaufanych źródeł zbliżonych do władz klubu z La Platy. Kwota jaką Estudiantes zażądali za 20-latka przekracza jednak możliwości Boca Juniors.

Dzisiaj pojawiła się jednak inna sensacyjna plotka w tej sprawie. Estudiantes prawdopodobnie opuści utalentowany bramkarz Gerónimo Rulli, za 80% praw do którego pewna grupa finansowa już zapłaciła 4 mln dolarów. W tej sytuacji Studenci pozostaliby bez wartościowego bramkarza. W związku z tym prezydent Enrique Lombardi miał rzekomo zapytać Angeliciego o status Augustina Oriona. Czyżby w tej sytuacji możliwa była barterowa wymiana Correa za Oriona?

Joaquín Correa dopiero w sierpniu skończy 20-lat. W ostatnim sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony na boiskach Primera Division. W sumie wystąpił w 26 spotkaniach i strzelił 1 bramkę. W tym materiale wideo macie próbkę jego możliwości.

espndeportes – infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.