Colon Santa Fe vs. Boca Juniors – pon. 1:30

Dzisiejszej nocy czasu polskiego Boca Juniors zmierzy się na wyjeździe z Colon de Santa Fe, w spotkaniu 4. kolejki sezonu Torneo AFA 2015.

Po trzech kolejnych zwycięstwach ligowych Bosteros mają chrapkę na kontynuację tej passy, która pozwoliłaby im pozostać na pozycji lidera rozgrywek. Nic dziwnego, że trener Rodolfo Arruabarrena zamierza wystawić najsilniejszy skład, choć już w środę czeka ich u siebie mecz Copa Libertadores z FC Zamora. Faworytem naturalnie są Xeneizes, którzy w sumie wygrali swoich osiem ostatnich spotkań (3 ligowe, 1 baraż o CL, 2 w Copa Libertadores i 2 towarzyskie z River Plate w Torneo de Verano). Gospodarze natomiast nie wygrali jeszcze spotkania ligowego, przegrywając na inaugurację ligi 0:2 na wyjeździe z San Lorenzo, następnie remisując u siebie 1:1 z Argentinos Juniors i 0:0 na wyjeździe z Banfield.

Smaczkiem dzisiejszego spotkania będzie udział w nim byłych zawodników Boca Juniors. Weterani Clemente Rodriguez i Pablo Ledesma zrobią zapewne wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony i by pokazać, że swego czasu pochopnie zrezygnowano z ich usług. Media przypominają również o konflikcie Augustina Oriona i Ledesmy, gdy obaj grali w Boca.

Przypuszczalne składy

Colon Santa Fe: 4-3-1-2
Jorge Broun – Clemente Rodríguez, Germán Conti, Lucas Landa, Mariano Bíttolo – Pablo Ledesma, Gerónimo Poblete, Sebastián Eguren – David Ramírez – Guillermo Villarrue, Lucas Alario.

Boca Juniors: 4-2-1-3
Agustín Orion – Leandro Marín, Daniel Díaz, Marco Torsiglieri, Nicolás Colazo – Fernando Gago, Cristian Erbes – Nicolás Lodeiro – Juan Manuel Martínez, Jonathan Calleri, Sebastián Palacios.

Sędzia: Germán Delfino.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.