César Meli w Boca!

Pomocnik Colón de Santa Fe, César Meli, został na rok wypożyczony do Boca Juniors. Po tym okresie Xeneizes będą mogli wykupić 50% praw do jego karty zawodniczej. 22-latek był jednym z objawień ostatniego sezonu w Primera Division.

Bosteros za roczne wypożyczenie Meli zapłacą 200 tysięcy dolarów. Po tym okresie będą mieli prawo wykupić 50% praw do niego za 500 tysięcy dolarów.

Obie strony doszły do porozumienia w środę wieczorem. W czwartek popołudniu pomocnik ma przejść badania medyczne i jeżeli wypadną one pozytywnie to dołączy do ekipy Carlosa Bianchiego.

Cesar Meli urodził się w Salto 20 czerwca 1992 roku. Karierę rozpoczynał w juniorach Club Sport Salto skąd trafił do Colon de Santa Fe. W Primera Division zadebiutował 9 grudnia 2012 roku w zremisowanym 2:2 meczu z Independiente (wszedł z ławki rezerwowych). Jednak tak na dobre zadomowił się w pierwszej jedenastce ekipy z Santa Fe w Torneo Final 2014. Wystąpił wówczas w 16 spotkaniach (wszystkie w wyjściowym składzie) i strzelił 1 bramkę.

espndeporetes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.