César Meli jednak w Boca!

Sukcesem zakończyły się starania Boca Juniors o pomocnika Cesara Meli z Colon de Santa Fe. Zawodnik wystąpił już nawet w sobotnim sparingu drużyny złożonej ze zmieników z Olimpo Bahia Blanca (2:2).

Transfer Casara do Boca wydawał się już pewny dwa tygodnie temu. Pomocnik trenował już nawet z Boca. Jednak Colon de Santa Fe nie porozumiał się do końca z Xeneizes i nakazał mu powrót. Wydawało się już nawet, że z transferu będą nici. Jednak wobec już pewnego odejścia Riquelme i potrzeby znalezienia alternatywy w środku pola strony ponownie usiadły do negocjacji.

Ostateczne warunki transferu są takie, że Boca Juniors zapłacili 750 tysięcy dolarów za 50% praw do jego karty zawodniczej oraz wypożyczyli do Colony na sześć miesięcy 18-letniego napastnika Cristiana Pavóna, którego Xeneizes niedawno pozyskali z Talleres de Córdoba.

Cesar Meli urodził się w Salto 20 czerwca 1992 roku. Karierę rozpoczynał w juniorach Club Sport Salto skąd trafił do Colon de Santa Fe. W Primera Division zadebiutował 9 grudnia 2012 roku w zremisowanym 2:2 meczu z Independiente (wszedł z ławki rezerwowych). Jednak tak na dobre zadomowił się w pierwszej jedenastce ekipy z Santa Fe w Torneo Final 2014. Wystąpił wówczas w 16 spotkaniach (wszystkie w wyjściowym składzie) i strzelił 1 bramkę.

infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.