Burrito Martínez od początku w Superclasico?

Burrito MartinezJuan Manuel Martínez pojawił się w wyjściowym składzie Xeneizes podczas czwartkowego treningu w ośrodku Casa Amarilla. Czyżby to oznaczało, że napastnik niespodziewanie będzie towarzyszył Emmanuelowi Gigliottiemu w ataku podczas niedzielnego Superclasico na La Bombonera?

Burrito po słabych występach na początku sezonu stracił miejsce w wyjściowym składzie na rzecz młodziutkiego Luciano Acosty, który stał się prawdziwym objawieniem. Ostatni raz w wyjściowym składzie Martinez wybiegł w spotkaniu 4. kolejki Torneo Inicial 2014 z Estudiantes La Plata. Zaczął już nawet uskarżać się w mediach na swój los i “przebąkiwać” o możliwości opuszczenia Xeneizes po zakończeniu sezonu.

Dzisiejszy przedpołudniowy trening przyniósł spore zaskoczenie, bo nic nie wiadomo o problemach zdrowotnych Luciano Acosty, a Virrey w wewnętrznej gierce umieścił w podstawowym składzie Martineza. Najwidoczniej uznał, że w tak ważnym meczu jak Superclasico przyda się doświadczenie Burrito. W obecnym Bianchi pokazał już, że potrafi “przebaczyć” zawodnikom, którzy w jakiś sposób mu podpadli słabą grą czy pod względem dyscyplinarnym.

Skład na River Plate na podstawie czwartkowego treningu:
Agustín Orión – Hernán Grana, Daniel Díaz, Juan Forlín, Emanuel Insúa – Fernando Gago, Cristian Erbes, Juan Sánchez Miño – Juan Román Riquelme – Juan Manuel Martínez, Emmanuel Gigliotti.

telam.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.