Boca news

prasaW piątek zawodnicy Boca Juniors odbyli kolejny trening w ośrodku Casa Amarilla. Riquelme dał władzom klubu 48 godzinne ultimatum, a dwóch młodych graczy udaje się do europejskich klubów.

Podczas piątkowego treningu po raz pierwszy w zajęciach udział wzięli Gonzalo Castellani i César Meli, którzy ostatnio zostali pozyskani przez Xeneizes. W przypadku tego drugiego są jeszcze pewne kwestie pomiędzy Boca a Colon de Santa Fe do ustalenia, by wypożyczenie zostało domknięte do końca.

Media spekulują, że Bosteros zasili jeszcze Federico Carrizo za 70% praw do którego Rosario Central otrzyma 2,7 mln dolarów. Trwają również negocjacje z francuską Niceą w sprawie sprowadzenia Dario Cvitanicha.

Trzech młodych zawodników Boca Juniors w najbliższym czasie trafi do innych klubów. Napastnik Sebastián Palacios jest bardzo bliski wypożyczenia do Godoy Cruz. Franco Fragapane już został na rok wypożyczony do hiszpańskiego Elche Ilicitano (3 liga hiszpańska), filialnego klubu pierwszoligowego Elche. Natomiast Gonzalo Escalante w ciągu najbliższych godzin powinien zostać wypożyczony do włoskiego Cagliari Calcio.

Na koniec kolejny odcinek telenoweli “Boca i Riquelme”. Roman ogłosił w piątek w mediach, że jeżeli w ciągu najbliższych 48 godzin nie dojdzie do porozumienia z Boca Juniors, to definitywnie nie zagra w tym klubie w przyszłym sezonie. Pomocnik ma bardzo konkretną ofertę z brazylijskiego Sportu Recife.

espndeportes – telam.com – infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.