Boca news – Magallán jednak zostaje

1magallan2

Transfer obrońcy Lisandro Magallána do Ajaxu Amsterdam wydawał się już faktem. Media informują jednak, że do transferu nie dojdzie, bo holenderski klub zrezygnował wobec braku porozumienia z Boca Juniors.

Stoper Boca Juniors przeszedł już badania medyczne w Holandii, by być gotowym na podpisanie kontraktu. Ajax miał zapłacić za niego 9,5 mln euro. Holendrzy nie chcieli jednak dłużej czekać wobec ociągania się ze strony „Xeneizes” ze sformalizowaniem transferu i postanowili zrezygnować z Magallána.

**********************************

Pomocnik Franco Cristaldo i skrzydłowy Nazareno Solís, którzy wrócili z wypożyczeń odpowiednio do Defensa y Justicia oraz Huracánu zostali teraz na rok wypożyczeni do San Martín de San Juan.

**********************************

Kolumbijskie i brytyjskie media donoszą o możliwości transferu Wilmara Barriosa do Tottenhamu. Defensywny pomocnik przebywa teraz w Rosji na Mistrzostwach Świata z reprezentacją Kolumbii. Boca Juniors chcą z nim przedłużyć umowę i podnieść klauzulę odstępnego z 16 do 20 milionów euro. Prezes Daniel Angelici już zapowiedział, iż na mniejszą cenę nie puści ciemnoskórego pivota.

**********************************

Według mediów, a nawet samego piłkarza blisko Boca Juniors jest 22-letni kolumbijski skrzydłowy Sebastián Villa, który niedawno został mistrzem swojego kraju z Deportes Tolima. Oficjalnego potwierdzenia transferu jednak nadal brakuje, a ponadto nie wiadomo ile miałaby wynieść kwota, jaką „Bosteros” zapłaciliby za tego bocznego napastnika. Czyżby na La Bombonera zawitał piąty Kolumbijczyk?

Facebook Comments

Zostaw odpowiedź