Boca news

Cały piłkarski świat żyje już zbliżającymi się MŚ w Rosji, ale tradycyjnie już w okresie przerwy pomiędzy sezonami media argentyńskie spekulują sporo o hipotetycznych ruchach kadrowych w Boca Juniors. Poniżej dawka najświeższych plotek medialnych dotyczących Boca Juniors.

Niedawno wspominaliśmy, że Cristian Pavón przedłużył umowę z „Xeneizes” do 2022 roku, a w nowym kontrakcie podwyższono klauzula jego odejścia do 50 milionów dolarów. Strona internetowa TyC Sports (sportowej stacji TV) informowała wcześniej, że błyskotliwym skrzydłowym zainteresowała się sama FC Barcelona. Niewykluczone, że po udanym dla Pavóna Mundialu katalońska ekipa będzie chciała stworzyć duet Messi-Pavón.

***

Media informują, że bardzo blisko Boca Juniors jest kolumbijski napastnik Sebastián Villa, który jest zawodnikiem aktualnego i niespodziewanego mistrza tego kraju Deportivo Tolima. Gracz ma w najbliższym czasie przybyć do Buenos Aires i po przejściu badań medycznych podpisać 4-letnią umowę. Szczegóły finansowe operacji nie są na razie znane.

***

Coraz bliżej „Xeneizes” jest argentyński obrońca Carlos Izquierdoz z meksykańskiego Santosa Laguna. Jego transfer jest powiązany z jeszcze nie sformalizowanym transferem Lisandro Magallána do holenderskiego Ajaxu Amsterdam.

***

Mecz Boca Juniors z Alvarado w Copa Argentina, który pierwotnie miał się odbyć 30 maja, zostanie rozegrany 1 sierpnia w Mar del Plata.

 

Facebook Comments

Zostaw odpowiedź