Boca Juniors vs. Velez Sarsfield – śr. 2:10

Dzisiejszej nocy Boca Juniors zmierzy się w Mar del Plata z Velezem Sarsfield, w swoim drugim spotkaniu w ramach letniego Torneo de Verano.

Najbliższy mecz będzie swego rodzaju próbą generalną przed starciem obu tych drużyn 28 stycznia w barażowym spotkaniu o prawo gry w fazie grupowej Copa Libertadores 2014. Mecz odbędzie się w ramach Copa Ciudad de Mar del Plata, w którym to poza El Fortin i Bosteros uczestniczy Racing Club. Xeneizes mają już tylko matematyczną szansę na wygranie tego trofeum po porażce 1:4 w pierwszym meczu z La Academią. Pełne zestawienie wszystkich turniejów, wyników rozegranych spotkań i tabele znajdziecie tutaj.

Zaplanowany na przyszły tydzień baraż i sobotnie Superclasico z River Plate powodują, że trener Rodolfo Arruabarrena postawi dzisiaj na zmieników, może poza Gonzalo Castellanim w pomocy i Federico Carrizo w ataku. Trener Miguel Angel Russo również da pograć rezerwowym, bo dla El Fortin baraż jest jedyną szansą na grę w Copa Libertadores, w odróżnieniu od Boca Juniors, którzy mają jeszcze szansę zakwalifikowania się przez dwumecz w eliminacjach. Nie będzie wiec ryzykował przypadkowej kontuzji w meczu towarzyskim.

Przypuszczalne składy

Boca Juniors:
Emanuel Trípodi – José Fuenzalida, Federico Bravo, Nicolás Burdisso, Juan Cruz Komar – Pablo Pérez, Andrés Cubas, Gonzalo Castellani, Franco Cristaldo – Emmanuel Gigliotti, Federico Carrizo.

Velez Sarsfield:
Sebastián Sosa – Matias Pérez Acuña, Hernán Pellerano, Lautaro Gianetti, Fausto Grillo – Yamil Asad, Leandro Desábato, Brian Ferreyra, Leonardo Villalba – Roberto Nanni, Milton Caraglio

Sędzia: Darío Herrera.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.