Boca Juniors vs Tigre – nd. 23:15

W sobotę późnym wieczorem czasu polskiego liderujący w tabeli Boca Juniors podejmą na La Bombonera drużynę Tigre w spotkaniu 19. kolejki Superliga Argentina 2017/2018.

Tydzień temu “Xeneizes” nie wykorzystali potknięć 2. oraz 3. drużyny w tabeli i nie powiększyli przewagi punktowej. Grając rezerwowym składem doznali pierwszej porażki w 2018 roku ulegając na wyjeździe 0:2 z Argentinos Juniors. Nic dziwnego, że tym razem trener Guillermo Barros Schelotto desygnuje do gry najsilniejszy skład, jakim obecnie dysponuje.

W piątek swój mecz wygrał drugi w tabeli Talleres de Córdoba i przed dzisiejszym spotkaniem Boca ma nad nim 5 punktów przewagi. “Bosteros” powinni więc zainkasować dzisiaj komplet punktów by w spokoju przygotowywać się do Superclásico z River Plate w Supercopa Argentina.

Tigre w poprzednim tygodniu zremisowało u siebie bezbramkowo z wiceliderem Talleres. Trener Cristian Ledesma w porównaniu do tego spotkania dokona dwóch wymuszonych zmian w wyjściowej jedenastce. Na lewej obronie Ezequiel Garré zagra za kontuzjowanego Diego Sosę, a pomocnik Agustín Cardozo za pauzującego za kartki Sebastiána Predigera.

Kadra Boca na mecz:

Bramkarze: Guillermo Sara, Agustín Rossi.
Obrońcy: Julio Buffarini, Emmanuel Más, Leonardo Jara, Frank Fabra, Santiago Vergini, Lisandro Magallán, Paolo Goltz.
Pomocnicy: Pablo Pérez, Nahitan Nández, Gonzalo Maroni, Edwin Cardona, Emanuel Reynoso, Wilmar Barrios.
Napastnicy: Cristian Pavón, Walter Bou, Carlos Tévez, Ramón Ábila, Junior Benítez, Cristian Espinoza.

Przypuszczalny skład:

Boca Juniors (4-3-3):
Agustín Rossi – Leonardo Jara, Paolo Goltz, Lisandro Magallán, Frank Fabra – Nahitan Nández, Wilmar Barrios, Pablo Pérez – Cristian Pavón, Carlos Tevez, Edwin Cardona.

Tigre (4-2-3-1):
Julio Chiarini – Matías Pérez Acuña, Alexis Niz, Ignacio Canuto, Ezequiel Garré – Lucas Menossi, Agustín Cardozo – Matías Pérez García, Diego Morales, Lucas Janson – Denis Stracqualursi.

Sędzia: Germán Delfino.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Jeżeli jesteś wygodny to wejdź w zakładkę „Boca Juniors TV” gdzie redakcja umieści kanał transmitujący mecz.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.