Boca Juniors vs. Tigre – nd. 22:15

W niedzielę późnym wieczorem Boca Juniors podejmą na La Bombonera drużynę CA Tigre, w spotkaniu 15. kolejki sezonu Torneo de Transición 2014.

Do końca rozgrywek pozostało już tylko pięć kolejek i Xeneizes praktycznie nie mają już szans na wywalczenie mistrzostwa. W tej sytuacji całkowicie skupiają się na Copa Sudamericana przez które to rozgrywki wiedzie droga do przyszłorocznego Copa Libertadores. Nic dziwnego wiec, że trener Rodolfo Arruabarrena stosuje rotacje w składzie i w spotkaniach ligowych pozwala odpocząć niektórym kluczowym zawodnikom. Tym razem będzie podobnie.

W pomocy młody Adrián Cubas zagra zamiast pauzującego za kartki Cristiana Erbesa, a Gonzalo Castellani za odpoczywającego po czwartkowym meczu Fernando Gago. Na środku obrony za odpoczywającego Juana Forlina zagra Mariano Echeverría. Ponadto od początku zagrają , Emanuel Insúa, Emmanuel Gigliotti i Federico Carrizo.

El Matador nie byli w stanie odnieść zwycięstwa w trzech ostatnich spotkaniach i dzisiaj liczą na przełamanie złej passy. Trener Gustavo Alfaro zamierza dokonać trzech zmian w składzie w porównaniu do ostatniego meczu z Lanus. Do ataku wraca Sebastián Rincón, który ostatnio pauzował z powodu problemów zdrowotnych i zajmie miejsce Leonardo Garate. Ponadto w pomocy Lucas Wilchez i Kevin Itabel zastąpią Facundo Bertoglio i Facundo Sáncheza,

Przypuszczalne składy

Boca Juniors: 4-4-2
Agustín Orion – Leandro Marín, Claudio Pérez, Mariano Echeverría, Emanuel Insúa – Marcelo Meli, Gonzalo Castellani, Adrián Cubas, Federico Carrizo  – Jonathan Calleri, Emmanuel Gigliotti.

CA Tigre: 4-4-2
Javier García – Erik Godoy, Ignacio Canuto, Juan Carlos Blengio, Pablo Cáceres – Lucas Wilchez, Martín Galmarini, Joaquín Arzura, Kevin Itabel – Sebastián Rincón, Carlos Luna.

Sędzia: Germán Delfino.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Jeżeli jesteś wygodny to wejdź w zakładkę „Boca Juniors TV” gdzie redakcja umieści kanał transmitujący mecz.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.