Boca Juniors vs. Racing Club – czw. 23:15

W czwartkowy wieczór dojdzie do dokończenia przerwanego meczu ligowego pomiędzy Boca Juniors i Racing Club, który został przerwany w 58 minucie z powodu ulewnego deszczu i fatalnej jakości murawy.

Mecz rozegrano 14 września i od początku toczył się w fatalnych warunkach pogodowych. Xeneizes do chwili przerwania meczu prowadzili 1:0 po bramce Jonathana Calleri w 26 minucie. Ustalono, że dzisiejsza “dogrywka” zostanie rozegrana na zasadzie 2 połów po 17 minut.

Jeżeli chodzi o skład wyjściowy Bosteros, to trener Arruabarrena dokona czterech zmian w składzie w porównaniu do ostatniego meczu z Banfield. Na środku obrony w miejsce kontuzjowanego Daniela Diaza zagra Lisandro Magallán, a na lewej stronie obrony zagra Nicolás Colazo zamiast Emanuela Insúi. W pomocy César Meli zastąpi Gonzalo Castellaniego, a w ataku Andrés Chávez zagra za Burrito Martíneza.

W drużynie gości do składu wraca Diego Milito, który od czasu derbowego meczu z Independiente był kontuzjowany. Nie zagrają za to kontuzjowany Gabriel Hauche oraz zawieszony za kartki Ricardo Centurión.

Przypuszczalne składy

Boca Juniors: 4-1-3-2
Agustín Orión – Leandro Marín, Mariano Echeverría, Lisandro Magallán, Nicolás Colazo – Cristian Erbes – Federico Carrizo, Fernando Gago, Cesar Meli – Jonathan Calleri, Andrés Chávez.

Racing Club: 4-4-2
Sebastián Saja – Gastón Díaz, Luciano Lollo, Yonathan Cabral, Leandro Grimi – Facundo Castillón, Ezequiel Videla, Luciano Aued, Marcos Acuña – Gustavo Bou, Diego Milito

Sędzia: Federico Beligoy.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Jeżeli jesteś wygodny to wejdź w zakładkę „Boca Juniors TV” gdzie redakcja umieści kanał transmitujący mecz.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.