Boca Juniors vs Racing Club – czw. 2:10

Dzisiejszej nocy Boca Juniors zmierzą się w Mar del Plata z Racing Club, w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w ramach Torneos de Verano. Będzie to debiut Xeneizes w tych rozgrywkach w tym roku.

Z pełnym terminarzem Torneos de Verano 2016 możecie zapoznać się tutaj. Dzisiejszy mecz będzie drugim spotkaniem w ramach tzw. Copa de Oro, o który poza Boca Juniors rywalizuje Racing Club i Estudiantes de La Plata. Pod koniec poprzedniego tygodnia w pierwszym spotkaniu Studenci pokonali La Academia 4:2.

Xeneizes podczas trwających przygotowań do nowego sezonu rozegrali już jedno spotkanie towarzyskie. W ostatnią sobotę w San Juan rozprawili się 3:0 z CS Emelec, aktualnym mistrzem Ekwadoru. W meczu tym kapitalnym debiutem zabłysnął młodziutki pomocnik Bosteros, Alexis Messidoro i teraz wszyscy niecierpliwie czekają co pokaże w dzisiejszym meczu, na który zresztą wybiegnie w wyjściowym składzie.

Trener Rodolfo Arruabarrena już wczoraj zapowiedział, że w dzisiejszym spotkaniu wystawi jedenastkę opartą o zmieników. Paradoksalnie może się to w pozytywny sposób przełożyć na wynik, gdyż kadra Xeneizes jest szeroka, a wiec i rywalizacja o miejsce w podstawowym składzie jest duża. Najsilniejszy skład Vasco oszczędza na sobotnie Superclasico z River Plate.

W ekipie Racingu zabraknie kontuzjowanych: Lisandro Lópeza, Carlosa Nuñeza, Gastóna Díaza i Ezequiela Videla.

Przypuszczalne składy wyjściowe:

Boca Juniors:
Guillermo Sara – Leandro Marín, Lisandro Magallán, Alexis Rolín, Pedro Silva Torrejón – Leonardo Jara, Messidoro, Nicolás Colazzo, Federico Carrizo – Cristian Pavón, Andrés Chávez.

Racing Club:
Nelson Ibáñez – Mariano Bareiro, Gastón Campi, Yonathan Cabral, Germán Voboril – Federico Vismara, Francisco Cerro, Luciano Aued, Marcos Acuña – Oscar Romero – Gustavo Bou, Diego Milito.

Stadion: im.  José María Minella w Mar del Plata.

Sędzia: Germán Delfino.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.