Boca Juniors vs Godoy Cruz – nd. 23:40

W nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego Boca Juniors podejmą na La Bombonera drużynę Godoy Cruz w spotkaniu 21. kolejki Superliga Argentina. Na trzy kolejki przed końcem ligowej rywalizacji Xeneizes tracą trzy punkty do liderującego River Plate.

Bosteros nie mają już marginesu błędu by do końca marzyć o mistrzostwie. Muszą trzy ostatnie spotkania wygrać i liczyć na potknięcie River Plate. Millonarios w tej kolejce zagrają po meczu Boca i zmierzą się na wyjeździe z Estudiantes La Plata.

Trener Miguel Angel Russo ponownie stawia na sprawdzoną jedenastkę. Jedyna zmiana będzie dotyczyła pozycji środkowego obrońcy. W ostatnim meczu palca u lewej stopy złamał Lisandro Lopez i w tej sytuacji zastąpi go Junior Alonso.

Goście z Mendozy to aktualnie ostatnie drużyna w ligowej tabeli. Nie grozi im jednak degradacja. Muszą jednak punktować, bo problem może pojawić się w kolejnych latach. W styczniu po wznowieniu rozgrywek przegrali u siebie 0:1 z River Plate i 0:2 na wyjeździe z Lanus, ale były to pojedynki z ligową czołówką. W ostatnim meczu w końcu wygrali (dopiero 4 raz w tym sezonie) pokonując u siebie 2:1 Huracan. Trener Mario Sciacqua zamierza dokonać dwóch zmian w składzie w porównani do ostatniego meczu. Peruwiański pomocnik Wilmer Cartagena i urugwajski napastnik Cristian Almeida zastąpią odpowiednio Sebastiána Lomonaco i Valentína Burgoa.

Przypuszczalne składy:

Boca Juniors (4-2-3-1):
Esteban Andrada – Julio Buffarini, Carlos Izquierdoz, Junior Alonso, Frank Fabra – Jorman Campuzano, Guillermo Fernández – Eduardo Salvio, Carlos Tevez, Sebastián Villa – Franco Soldano.

Godoy Cruz (4-4-2):
Rodrigo Rey – Gabriel Carrasco, Marcelo Herrera, Gianluca Ferrari, Gabriel Alanís – Miguel Merentiel, Agustín Manzur, Juan Andrada, Wilmer Cartagena – Christian Almeida, Santiago García.

Sędzia: Nicolás Lamolina.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na podstronę:

Facebook Comments

Zostaw odpowiedź