Boca Juniors vs FC Zamora – czw. 00:00

Boca Juniors podejmą dzisiaj o północy czasu polskiego wenezuelski FC Zamora, w swoim trzecim spotkaniu fazy grupowej Copa Libertadores 2015.

Xeneizes swoje dwa pierwsze spotkania grupowe wygrali 1:0 na wyjeździe z Palestino i 2:1 u siebie z Wanderers Montevideo. Dzisiaj również są zdecydowanym faworytem spotkania z Wenezuelczykami. Zamora do tej pory nie zdobyła jeszcze punktu, przegrywając 2:3 na wyjeździe z Wanderers i 0:1 u siebie z Palestino. Trudno wiec przypuszczać, by dzisiaj Wenezuelczycy byli w stanie powstrzymać Bosteros na ich obiekcie, skoro bilans drużyny prowadzonej przez Rodolfo Arruabarreną w ostatnich 10 spotkaniach to 8 zwycięstw i 2 remisy.

Bosteros w odróżnieniu od spotkań z Palestino i Wanderers z FC Zamora mieli już okazję potykać się w Copa Libertadores. W 2012 roku w fazie grupowej najpierw zremisowali bezbramkowo w Wenezueli, a nstepnie wygrali u siebie 2:0. Bramki strzelili wówczas Nicolas Blandi i Juan Roman Riquelme.

W kadrze meczowej gospodarzy po raz pierwszy pojawił się Gino Peruzzi, którego sprowadzono przed sezonem z włoskiej Catanii. Do tej pory kontuzja uniemożliwiała mu debiut w barwach Boca.

 

Przypuszczalne składy

Boca Juniors: 4-4-2
Agustín Orion – Leandro Marín, Juan Cruz Komar, Marco Torsiglieri, Nicolás Colazo – Marcelo Meli, Cristian Erbes, Fernando Gago, Nicolás Lodeiro – Daniel Osvaldo, Federico Carrizo.

FC Zamora : 4-2-3-1
Alvaro Forero – Dustin Valdéz, Moisés de Jesús Galezo, Luis Carlos Ovalle (Edwin Pereza), Ynmer González – Luis Vargas, Luis Melo, Yeferson Soteldo, Santiago Bello – Ricardo Clarke, John Murillo (Pierre Pluchino).

Sędzia: José Hernando Buitrago (Kolumbia).

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.