Boca Juniors vs CA Güemes – czw. 2:10

Copa ArgentinaDzisiejszej nocy czasu polskiego Boca Juniors zmierzą się z czwartoligowym Güemes Santiago del Estero w spotkaniu 1/32 finału Copa Argentina. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Bicentenario w  San Juan.

Xeneizes spotkaniem z CA Güemes rozpoczynają swoją rywalizację w szóstej edycji Copa Argentina, którego to trofeum są aktualnym obrońca i które to trzykrotnie zdobyli do tej pory.  W finale ostatniej edycji Bosteros okazali się lepsi od Rosario Central, wygrywając 4 listopada 2015 roku w Cordoba 2:0 po trafieniach Lodeiro i Chaveza.

Ekipa Guillermo Barrosa Schelotto przygotowuje się do pierwszego spotkania półfinałowego Copa Libertadores z ekwadorskim Independiente del Valle. Pierwszy mecz w Quito zaplanowano na 7 lipca. Dzisiejsze spotkanie powinno być lekkim przetarciem przed tym meczem. W wyjściowym składzie powinniśmy zobaczyć dwie zmiany w porównaniu do niedawnego meczu towarzyskiego z Olimpią Asuncion. Skrzydłowy Cristian Pavón zagra za pomocnika Andrésa Cubasa, oraz w ataku Federico Carrizo za Andrésa Cháveza.

CA Güemes ma już za sobą jedną rundę Copa Argentina. W 1/64 finału wyeliminował Juventud Antoniana de Salta, pokonując go na wyjeździe 4:1 i przegrywając u siebie w rewanżu 1:2.

Boca Juniors w razie awansu zagrają w kolejnej rundzie ze zwycięzcą pary Nueva Chicago i  Santamarina de Tandil.

Pełna drabinka i dotychczasowe wyniki Copa Argentina 2016 – tutaj.

Przypuszczalne składy:

Boca Juniors: 4-3-3
Agustín Orión – Gino Peruzzi, Daniel Díaz, Juan Manuel Insaurralde, Jonathan Silva – Fernando Zuqui, Leonardo Jara, Nicolás Lodeiro – Cristian Pavón, Carlos Tevez, Federico Carrizo.

Güemes de Santiago del Estero: 4-4-2
Rodrigo Cervetti – Samuel Díaz, Matí­as Sacco, Elí­as Martí­nez, Enrique Sánchez – Pablo Escobar, Raúl Castaño, Cristian Ibarra, Jonathan Páez – Maximiliano Díaz, Carlos Henneberg.

Sędzia: Federico Beligoy.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Jeżeli jesteś wygodny to wejdź w zakładkę „Boca Juniors TV” gdzie redakcja umieści kanał transmitujący mecz.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.