Boca Juniors vs. Atletico Rafaela – nd. 23:15

Dzisiaj późnym wieczorem Boca Juniors podejmą na La Bombonera drużynę Atletico Rafaela, w spotkaniu 3. kolejki sezonu  Torneo de Transición 2014.

Xeneizes po szczęśliwym zwycięstwie tydzień temu w Cordobie nad Belgrano dzisiaj będą chcieli odnieść drugie zwycięstwo z rzędu i ponownie zniwelować stratę do liderującego Velezu Sarsfield (wczoraj rozbił na wyjeździe 4:0 Independiente) do 3 oczek.

Atletico zapewne będzie szczęśliwe z wywalczenia choćby remisu, bo do tej pory przegrało w historii wszystkie mecze na La Bombonera. Klub z Rafaeli w pierwszych dwóch meczach również wywalczył 3 punkty. Najpierw wysoko przegrał 0:3 na wyjeździe z Independiente, a tydzień temu pokonał  2:1 u siebie Lanus.

Trener Carlos Bianchi prawdopodobnie dokona trzech zmian w składzie w porównaniu do meczu z Belgrano. Trzy z nich  są spowodowane kontuzjami. Na środku bloku defensywnego zagra Lisandro Magallán za niedysponowanego Juana Forlina. W ataku Juana Manuela Martíneza zastąpi Jonathan Calleri. Natomiast w pomocy Virrey wprowadzi Gonzalo Castellaniego i José Fuenzalidaę za kontuzjowanego Fernando Gago i Cristiana Erbesa. Ta ostatnia roszada ma podłoże taktyczne.

Trener gości Roberto Sensini awizuje tylko jedną zmianę w składzie. Na lewej obronie za pauzującego za kartki  Juana Eluchansa zagra Joel Sacks. Pewną niewiadomą jest występ pomocnika Adriána Bastíi (pęknięta prawa ręka), ale media widzą go w składzie na Boca.

Przypuszczalne składy

Boca Juniors: 4-4-2
Agustín Orion – Hernán Grana, Daniel Díaz, Lisandro Magallán, Nahuel Zárate – José Fuenzalida, Federico Bravo, Gonzalo Castellani, Federico Carrizo – Jonathan Calleri, Emmanuel Gigliotti.

Atletico Rafaela: 4-4-2
Esteban Conde – Mauricio Gómez, Alexis Niz, Sergio Vittor, Joel Sacks – Rodrigo Depetris, Walter Serrano, Adrián Bastía, Federico González – Nicolás Royón, Lucas Albertengo.

Sędzia: Carlos Maglio.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Jeżeli jesteś wygodny to wejdź w zakładkę „Boca Juniors TV” gdzie redakcja umieści kanał transmitujący mecz.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.