Boca Juniors podejmie CA Belgrano!

treningZapowiadany na niedzielę mecz Boca Juniors z CA Belgrano nie jest meczem z najwyższej półki. W lidze Argentyńskiej, Boca Juniors w tym momencie dominuje, co pokazuje 1 miejsce w tabeli. Co więcej, jest to drużyna o wielkich ambicjach, która pomimo tak szybkiej przewagi, nadal ma apetyt do grania i to grania na wysokim poziomie, finezyjnego.

Co prawda ostatnie wyniki pokazują lekkie zmęczenie zawodników Boca Juniors, lecz dobrze pamiętamy ostatnie wyniki z 3-4 bramkową przewagą lidera tabeli. W tym tygodniu, może być tak samo! Boca Juniors jest drużyną, która zawsze aspiruje o najwyższe cele. W tym sezonie nikt nie zamierza zwalniać tempa, pomimo uzyskania przewagi 6 punktowej w tym momencie. Patrząc na ligę i kolejne mecze, po tej kolejne, Boca Juniors prawdopodobnie oddali się od swoich przeciwników na kolejne punkty, albowiem spotkanie CA River Plate i CA San Lorenz, jasno pokazuje, że zarówno jedna, jak i druga drużyna, będą mieć spore kłopoty i trudno im będzie walczyć o całe 3 punkty. To jednak ustali kolejna kolejka ligi Argentyńskiej.

Jak przeciwnik ?

Skoro robimy zapowiedź meczu, trudno nie wspomnieć o przeciwniku. Aktualnie CA Belgrano zajmuje 15 miejsce w lidze, z dorobkiem 9 punktów, co daje nam połowę mniej, niż nasz faworyt spotkania. Oprócz tego, warto dodać, że aktualnie CA Belgrano nie jest jeszcze na pozycji spadkowej, lecz jest bardzo blisko tego momentu, dlatego pomimo słabej formy, gorszej jakości zaowodników, oraz atutu własnego boiska, które będzie mieć Boca Juniors, piłkarze CA Belgrano na pewno wyjdą po zwycięswo, a już na pewno po to, aby utrudnić maksymalnie mecz piłkarzom Boca Juniors!

Liga Argentyńska w internecie

Jak zwykle mamy możliwość oglądania wszystkich spotkań na żywo. Realcje live prowadzi polski bukmacher sportowy, który oferuje zakłady internetowe, na terenie Polski. Jest to również sponsor znakomitych Polskich drużyn, czego przykładem jest Śląsk Wrocław.

Facebook Comments

Zostaw odpowiedź