Bianchi zwolniony!

Bianchi konferencjaCarlos Bianchi nie jest już trenerem Boca Juniors. Taką informację w czwartek późnym wieczorem przekazał prezydent klubu Daniel Angelici.

Podjęliśmy trudną decyzję o rozstaniu z Carlosem Bianchim, ale była ona jednomyślna – wyjaśnił Bianchi decyzję zarządu klubu.

Jutro zajęcia z drużyną poprowadzą opiekunowie rezerw (Sergio Saturno i Hugo Ibarra), ale mamy nadzieję, że już jutro ogłosimy nazwisko nowego trenera. Spotkamy się z kandydatami i podejmiemy decyzję.

Media spekulują, że jest czterech kandydatów z którymi dzisiaj odbędą się rozmowy. Pierwszym jest Rodolfo Arruabarrena (były trenet Tigre i Nacionalu Montevideo), drugim Gustavo Alfaro (pisałem o nim tutaj), a trzecim Juan Antonio Pizzi, który niedawno został zwolniony z hiszpańskiej Valencii a w 2013 roku poprowadził San Lorenzo do mistrzostwa. Czwarta kandydatura jest sensacyjna, bo jest nim Gabriel Batistuta. Superstrzelec, który nie ma jeszcze żadnego dorobku trenerskiego.

telam. com

Facebook Comments

4 komentarzy do "Bianchi zwolniony!"

 1. patricio10's Gravatar patricio10
  29 sierpnia 2014 - 12:45 | Link

  To zwolnienie było nieuniknione !!! jestem ciekaw kto teraz zostanie nowym trenerem ? z tych czterech kandydatów widział bym Batigola 🙂

 2. Palacio's Gravatar Palacio
  29 sierpnia 2014 - 13:25 | Link

  Hip hip huraaaa

 3. Ed's Gravatar Ed
  29 sierpnia 2014 - 18:06 | Link

  Tyle zrobił dla Boca na przełomie XX i XXI wieku, a teraz się cieszycie z jego wywalenia. No nie wstyd wam?

 4. Ed's Gravatar Ed
  29 sierpnia 2014 - 19:06 | Link

  Batigol nie ma jeszcze żadnej wprawy jako trener. Szczerze mówiąc myślałem, że wybiorą wolnego aktualnie Gustavo Alfaro, ale Arruabarrena też niezły wybór. Doświadczenie może niewielkie, ale ma. 🙂

Komentarze są wyłączone.