Bianchi i Gigliotti po meczu

Bianchi wywiadTrener Carlos Bianchi po zwycięstwie nad Estudiantes de La Plata mocno odetchnął, gdyż po fatalnym początku sezonu zebrały się nad jego głową czarne chmury. Krytykowały go media, ale i sam prezydent Daniel Angelici w jednym z wywiadów zasugerował możliwość zmiany na posadzie trenerskiej.

Bianchi po meczu podziękował za wsparcie fanom, którzy podczas meczu wyrażali aprobatę dla jego pracy pomimo fatalnych wyników. Podkreślił również, że jedynie poparcie ich i zawodników go interesuje. Tym samym odgryzł się mediom za krytykę swojej osoby.

Virrey skomentował również ostatnią wypowiedź prezydenta klubu. Stwierdził, że go rozumie, bo to on jako szef odpowiada za całokształt wydarzeń w klubie i że kompletnie mu nie przeszkadzało co Angelici powiedział.

Po meczu wywiadu udzielił również Emmanuel Gigliotti, strzelec jedynej i zwycięskiej bramki. Napastnik również ustosunkował się do medialnej krytyki drużyny i Bianchiego. Stwierdził, że w ostatnim czasie wpadki zaliczli River Plate, Racing Club  i Newell’s Old Boys, ale wszyscy naokoło koncentrowali się głownie na krytyce Xeneizes i zadawali pytania, kiedy i czy Bianchi zostanie zwolniony.

espndeportes – telam – lanacion

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.